Dieta, odżywianie, suplementacja, zdrowy tryb życia – hobby i sposób na życie w zdrowiu, szczęściu, w pełni radości.


Popraw jakość życia już dzisiaj !


Przez ostatnie kilka miesięcy testowałem różne rozwiązania, zdobywałem wiedzę, analizowałem rezultaty… w efekcie tych działań nawiązałem współpracę z jedną z najbardziej rozpoznawalnych firm branży beauty, zdrowia, i ogólnie pojętego marketingu sieciowego wspierającą moje idee i założenia…


Współpraca ta, wraz ze zdobytą wcześniej wiedzą 👨‍🎓💪zaowocowała wypracowaniem skutecznej, autorskiej metody podejścia do problemu odżywiania, trybu życia, a także odchudzania i suplementacji, w następstwie czego jestem w stanie pomóc każdej osobie zmagającej się z problemem “zbędnych kilogramów”, gdzie ich zrzucenie jest tylko efektem ubocznym całej “kuracji”, a efekty są stałe, gwarantowane, jeżeli tylko współpraca podopiecznego ze mną jest w 100 % odpowiedzialna, a osoba objęta programem – podchodzi do problemu od początku do końca z pełnym zaangażowaniem stosując się w pełni do zaleceń.


🕛🕞🕡🕤🕘Praca nad tym systemem zajęła wiele miesięcy, w skrócie obejmuje:


✔️wywiad, analizę składu ciała (analiza jest nieobowiązkowa, obejmuje tylko osoby korzystające z moich usług na miejscu, w jednym z gabinetów w których przyjmuję). Jest ona jednak bardzo wskazana – z racji na pokazanie, jak skuteczne jest wprowadzenie wszystkich zaleceń.


✔️dostęp do konta pacjenta ONLINE – gdzie podopieczny jest w stałym kontakcie ze mną zastosowanie wybranej kuracji w trybie 28 dni pod moim okiem: jestem przez cały ten okres do dyspozycji podopiecznego online.
Kuracja ta nie wymaga ŻADNYCH zdolności kulinarnych, jest oparta na wprowadzeniu na 28 dni kuracji odchudzającej opartej na suplementacji.

✔️kontrola postępów: ONLINE lub w gabinecie dietetycznym z ponownym pomiarem / analizą składu ciała


✔️w razie potrzeby rozpisanie indywidualnego programu kuracji kontynuacyjnej (po 28 dniach) w postaci spersonalizowanej diety oraz: dzięki współpracy z trenerem personalnym – rozpisanie również zestawu zalecanych ćwiczeń dopasowanych do obecnego stylu życia Klienta.

✔️możliwość przeprowadzenia całej kuracji ONLINE dzięki spersonalizowanemu dostępowi do konta klienta, z dowolnego miejsca w Polsce


✔️UWAGA – jako stali Klienci, po skorzystaniu z pierwszej, kompleksowej kuracji, mają Państwo możliwość wzięcia udziału w projekcie na zasadzie WSPÓŁPRACY ! Dzięki poleceniom moich usług innym, potrzebującym osobom sami możecie Państwo zarobić na współpracy ze mną, oraz w razie potrzeby skorzystać ponownie z kuracji z bardzo dużą zniżką.


✔️Jesteś zainteresowany kuracją, lub znasz kogoś kto mógłby potrzebować mojej pomocy ??


Polub, udostępnij, odezwij się na priv i porozmawiajmy o szczegółach.


Możesz też umówić się ze mną bezpośrednio przez stronę internetową. Link znajdziesz w zakładce „kontakt” na:


www.dimed.com.pl


Daj sobie pomóc już dzisiaj, skontaktuj się ze mną !


Wybór należy do Ciebie…